لباس زنانه مجلسی برای عروسی

جشن عروسی یکی از جشن های بسیار مهم می باشد که اکثرا بانوان برای شرکت در چنین جشنی دوست دارند که بهترین لباس خود را بپوشند. و وقتی که به جشن عروسی دعوت می شوند به دنبال خرید لباس زنانه مجلسی برای عروسی هستند‌.

 زیرا لباس های مجلسی جزو آن دسته از لباس ها به حساب می آیند که از اهمیت بالایی برخوردارند و هر چقدر که زیباتر باشند می توانند تاثیر بسیار زیادی در جلوه ی شیک استایل یک فرد داشته باشند.

شاید بتوان مهم ترین دغدغه ی هر خانم قبل از جشن عروسی را به همین مسئله اختصاص داد که چه نوع لباس مجلسی را برای آن جشن انتخاب کند و بپوشد.

بدون شک با خرید یک لباس مناسب در جشن عروسی بسیار خوش می درخشید و احساس خوبی خواهید داشت.

بهترین رنگ برای لباس مجلسی عروسی:

اگر قصد خرید لباس زنانه مجلسی برای عروسی را دارید باید به رنگ لباس منتخب خود دقت زیادی داشته باشید.

 اولین مسئله ای که در زمینه ی رنگ باید به آن توجه شود این است که هرگز از رنگ های بسیار روشن مانند رنگ سفید، رنگ کرم، رنگ نباتی و رنگ هایی از این دست استفاده نکنید. زیرا وقتی که لباس عروس سفید می باشد جلوه ی خوشایندی ندارد که میهمان هم از این رنگ لباس استفاده کند علاوه بر این سایر رنگ‌های روشن هم بهتر است که پوشیده نشوند. زیرا این دسته از رنگ ها مختص فامیل های درجه یک عروس می باشند اگر شما جزو فامیل های درجه یک عروس و داماد نیستید بهتر است که برای لباس مجلسی خود رنگ های دیگری را انتخاب کنید.

رنگ هایی مانند مشکی، صورتی، قرمز، آبی، سرمه ای، نقره ای و غیره هر یک دارای جذابیت بالایی هستند و می‌ توان به عنوان لباس مجلسی در جشن عروسی از این رنگ‌ ها استفاده داشت.

مسئله ای که در انتخاب رنگ تاثیرگذار خواهد بود رنگ پوست شما می باشد که باید یک رنگ مکمل با رنگ پوست خود را برای لباس انتخاب کنید. نوع دوخت لباس هم روی رنگ آن تاثیرگذار است برای مثال اگر از لباس های کوتاه و عروسکی استفاده می کنید رنگ هایی مانند قرمز نارنجی و صورتی می توانند جذاب باشند. اما اگر قصد دارید که لباس زنانه مجلسی برای عروسی را به صورت بلند بدوزید رنگ های تیره مانند سرمه ای و مشکی انتخاب بهتری خواهند بود.

باید ها و نباید های انتخاب لباس مجلسی مناسب برای عروسی:

قبل از انتخاب و خرید لباس زنانه مجلسی برای عروسی باید با یکسری باید ها و نباید ها آشنا شوید. اولین نکته این است که پیراهن یا دامن منتخب شما نباید خیلی کوتاه و بالا تر از زانو باشد. زیرا اصولاً لباس های مجلسی تا زانو یا پایین تر از زانو طراحی می شوند. و کوتاه تر از این جنبه ی اسپرت پیدا می‌ کنند. و جلوه ی زیبایی نخواهند داشت. نکته ی بعدی این است که سعی کنید سادگی را رعایت کنید زیرا امروزه لباس های ساده تر در مد دنیا قرار دارند. اما در عین سادگی می توانید از زیورآلات و اکسسوری ها استفاده کنید. تا استایل شما زیباتر به نظر برسد.

 اما در زمینه ی استفاده از اکسسوری ها و زیورآلات زیاده روی نکنید و سعی کنید که به اندازه ی کافی آن ها را به استایل خود اضافه کنید به هیچ عنوان از اکسسوری ها و لباس های اسپرت در تیپ زنانه ی خود استفاده نکنید. زیرا مجالس عروسی جایی برای استفاده از لباس‌ها و اکسسوری‌های اسپرت نمی باشد.

در انتخاب سایز درست لباس دقت کنید تا کاملاً فیت بدن شما باشد و گشاد تر یا تنگ تر به نظر نرسد. برای لباس زیر خود نیز تصمیم هوشمندانه ای بگیرید و از یک لباس زیر مناسب استفاده کنید.

کلیدواژه : لباس زنانه مجلسی
modir
ارسال دیدگاه