لباس زنانه مجلسی شیک

لباس زنانه مجلسی شیک لباسی می باشد که با پوشیدن آن در یک مجلس تولد یا جشن عروسی احساس خوبی داشته باشید و کاملاً زیبا و جذاب به نظر برسید.

 اکثر بانوان ترجیح می‌ دهند که به خرید لباس های شیک بپردازند تا جلوه ای زیبا و منحصر به فرد به استایل خود ببخشند. اما برای رسیدن به چنین هدفی باید از ویژگی های لِباس مجلسی شیک آگاهی پیدا کنید. تا بتوانید بر اساس معیار های لازم مناسب ترین لِباس را خریداری کنید.

لباسِ مجلسی شیک همیشه به معنای پر زرق و برق بودن یک لباس نمی باشد. بلکه یک لباس می تواند در عین سادگی، کاملا شیک و زیبا به نظر برسد و امروزه هم با پیشرفت صنعت مد لباس های ساده تر و مینیمال تر، طرفداران بیشتری را به خود اختصاص داده‌ اند.

راهنمای انتخاب لباسِ مجلسی:

برای این که یک لباس زنانه مجلسی شیک را خریداری کنید می توانید با معیار ها و نکات لازم در این زمینه آشنا شوید.

پیراهن ها و لباس های مجلسی دارای انواع مختلفی هستند و در دو نوع کوتاه و بلند دوخته می‌ شوند‌. هر کدام از این مدل ها زیبایی خود را دارند و طرفداران خود را نیز دارا هستند اما پیشنهاد می کنیم که بر اساس فرم بدن و میزان قد خود مناسب ترین لباس را انتخاب کنید‌ در حقیقت فرم بدن مهم ترین عامل برای یافتن بهترین مدل لباس مجلسی است. در این زمینه باید به دنبال لباسی باشید که ویژگی‌ های مثبت اندام شما را برجسته تر کند و نقص‌ های شما را بپوشاند. اگر دارای اندام سیبی می باشید که شانه ها سینه و بالاتنه بزرگتر از این تر از قسمت باسن و پا است می‌  توانید از پیراهن های متناسب با این اندام استفاده کنید.

 افرادی که دارای چربی های دور شکم و پهلو می باشند می توانند با پوشیدن پیراهن های کلوش این چربی ها را بپوشانند. پس به فرم بدن دقت زیادی داشته باشید تا در لباسِ مجلسی خود، زیباترین فرد، به نظر برسید.

مسئله بعدی برای خرید لباس زنانه مجلسی شیک انتخاب یک رنگ مناسب می باشد. رنگ ها بسیار معجزه بخش هستند و تاثیر زیادی در زیباتر شدن جلوه ی یک لباس ایفا می کنند.

 اما این رنگ باید بر اساس نوع چهره و رنگ پوست انتخاب شود. اگر دارای پوست روشن هستید بهتر است که برای لباس های مجلسی خود از رنگ های نسبتا تیره استفاده کنید. تا یک مکمل خوب و زیبا با پوست شما پدید بیاید. اما اگر پوستی گندم گون و یا تیره دارید بهتر است که لباس های رنگ روشن مانند: گلبهی، سفید، کرمی، آبی روشن، زرد و رنگ هایی از این دست را تجربه کنید.

نقش جنس پارچه در لباسِ مجلسی:

انتخاب یک پارچه ی مناسب و باکیفیت نقش بسیار پر رنگی در زیبا تر شدن جلوه ی لباس مجلسی ایفا خواهد کرد. و کاملا تاثیرگذار است. البته مدل و طرح لباس مجلسی نیز به جنس پارچه هم ارتباط دارد و تمام این موارد باید متناسب با یکدیگر انتخاب شوند. برای مثال اگر قصد دارید که لباس مجلسی شما به صورت پف دار دوخته شود پارچه هایی مانند ساتن آمریکایی بسیار مناسب خواهند بود.

زیرا این پارچه ها ایستادگی بیشتری دارند و به همین علت خشک هستند و برای پف گزینه ی خوبی به شمار می‌ آیند. اما برخی از پارچه ها مانند کرپ و ابریشم که نرم و صاف هستند و حالت افتادگی دارند برای دامن های کلوش و دنباله مدار می توانند انتخاب خوبی باشند.

پس فراموش نکنید که جنس پارچه در انتخاب لباس زنانه مجلسی شیک تاثیر گذار خواهد بود. برای انتخاب پارچه مناسب باید به عواملی مانند قد و وزن هم اهمیت دهید و بر اساس نوع اندام خود بهترین پارچه را انتخاب کنید.

کلیدواژه : لباس زنانه مجلسی
modir
ارسال دیدگاه